Wycieczka #1
Stare miasto, Ostrów Tumski
Czas trwania: 1 h
Cena
od 1 do 5 270 PLN za wycieczkę
powyżej 5 55 PLN / od osoby
Wycieczka #2
Stare miasto, Ostrów Tumski,
Kompleks Hali Stulecia
Czas trwania: 1 h 40min
Cena
od 1 do 5 380 PLN za wycieczkę
powyżej 5 75 PLN / od osoby
Wycieczka #3
Stare Miasto, Ostrów Tumski, Kompleks Hali Stulecia, Opera, Dzielnica Czterech Wyznań
Czas trwania: 3 h
Cena
od 1 do 5 500 PLN za wycieczkę
powyżej 5 100 PLN / od osoby
Wycieczka #4
Zabytkowy Wrocław Nocą, Mosty i 9 Fontann
Czas trwania: 2 h
Cena
od 1 do 5 380 PLN za wycieczkę
powyżej 5 75 PLN / od osoby

Wycieczka #1

Stare miasto, Ostrów Tumski Czas trwania: 1 h Podczas naszej godzinnej wycieczki zobaczymy najciekawsze okolice Starego Miasta z Uniwersytetem Wrocławskim i fontanną "Szermierz", następnie przejeżdżając przez Wyspę Piaskową i most zakochanych dostaniemy się do najstarszej części miasta czyli zabytkowego Ostrowa Tumskiego. W tym miejscu zatrzymamy się przy zachwycającej gotyckiej Katedrze św. Jana Chrzciciela. Dalej pojedziemy w stronę Muzeum Narodowego i rotundy Panoramy Racławickiej.

Wycieczka #2

Stare miasto, Ostrów Tumski, Kompleks Hali Stulecia Czas trwania: 1 h 40 min Na dłuższej wycieczce oprócz atrakcji znajdującej się na trasie pierwszej zobaczymy dodatkowo kompleks Hali Stulecia. Obiekt znajduje się na światowej liście zabytków UNESCO. W sezonie letnim w bezpośredniej okolicy co godzinę organizowane są pokazy fontanny multimedialnej otoczonej przez porośniętą zielenią pergolę. W drodze powrotnej pokażemy budynki Uniwersytetu Medycznego i Politechniki wraz z kolejką gondolową - Polinką. Przejeżdżając nad rzeką Odrą przez okazały most Grunwaldzki będziemy mogli jeszcze raz podziwiać panoramę Ostrowa Tumskiego.

Wycieczka #3

Stare Miasto, Ostrów Tumski, Kompleks Hali Stulecia, Opera, Dzielnica Czterech Wyznań Czas trwania: 3 h Na najdłuższej trasie wracając z Hali Stulecia przejedziemy przez most Grunwaldzki i będziemy kierować się wzdłuż promenady Staromiejskiej do Dworca Głównego i Dzielnicy Czterech Wyznań, gdzie zrobimy przerwę przy Synagodze pod Białym Bocianem. Podczas tej wycieczki mamy więcej czasu na dłuższe i dokładniejsze zwiedzanie.

Wycieczka #4

Zabytkowy Wrocław Nocą, Mosty i 9 Fontann Czas trwania: 2 h Podczas tej wycieczki zobaczymy najładniej podświetlone zabytki we Wrocławiu. Postaramy się odnaleźć latarnika, który wraz z zachodzącym słońcem odpala 102 gazowe latarnie oświetlające Ostrów Tumski. Dodatkową atrakcją oferowaną w ramach tej trasy jest udział w specjalnym pokazie fontanny multimedialnej. Wspaniałe widowisko wykorzystujące wodę, muzykę i światło to jedna z największych atrakcji turystycznych miasta. Dla Państwa wygody nocne zwiedzanie możemy zakończyć pod hotelem lub wybraną restauracją.
Wiadomość została wysłana. Proszę poczekać na potwierdzenie rezerwacji.
Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin.
Wpisz swoje miejsce startu, lub zostaw standardowe: