Organizujemy atrakcyjne wycieczki po Wrocławiu
ekologicznymi pojazdami.

Firma EKO-TUR zaprasza na niezapomnianą wycieczkę po Wrocławiu, mieście z interesują przeszłością historyczną oraz licznymi zabytkami wartymi zobaczenia.

Oferujemy Państwu przyjemne wycieczki po Wrocławiu wygodnymi i ekologicznymi pojazdami o napędzie elektrycznym.

Obecnie w naszym mieście jest coraz więcej obco krajowców posługujących się językiem angielskim i dlatego często słyszymy zadawane pytanie what to see in Wrocław?- co zobaczyć we Wrocławiu?

Dzięki naszym cichym pojazdom które poruszają się w odpowiednio dopasowanym do zwiedzania tempie również po tych zabytkowych częściach miasta, które dla ruchu samochodowego są zamknięte zobaczycie wiele ciekawych miejsc, zabytków i obiektów. 

Zamontowane urządzenia audio umożliwiają wysłuchanie wielu ciekawych informacji na temat mijanych miejsc nie tylko w języku polskim ale także w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, francuskim i rosyjskim.

Pojazdy wyposażone są również w specjalną foliową osłonę, która po opuszczeniu skutecznie chroni przed deszczem i wiatrem.

W trakcie wycieczki po Wrocławiu, specjalnie dla Państwa, zatrzymamy się na zrobienie pamiątkowych zdjęć oraz na zwiedzanie wybranych zabytków.

Wycieczki po Wrocławiu meleksem to również niebywała atrakcja dla dzieci, które nie tylko mogą zobaczyć coś ciekawego np. wrocławskie krasnale spotykane na trasie ale również odbyć fascynującą podróż. 

Ta forma wycieczki umożliwia również osobą, które mają problemy z turystyką pieszą, osobą niepełnosprawnym czy w starszym wieku bez ograniczeń zwiedzić nasz piękne miasto. 

Atrakcyjne wycieczki po Wrocławiu

Organizujemy wycieczki po Wrocławiu zarówno dla pojedynczych turystów jak i dla liczniejszych grup nawet do 60 osób jednorazowo. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość zorganizowania obsługi imprez okolicznościowych:

- przewozu gości weselnych,komunijnych

- wycieczek dla firm, szkół

- wieczorów panieńskich, kawalerskich

- wycieczek z przewodnikiem, który za pomocą mikrofonu opowie o zabytkach Wrocławia czy też wycieczek indywidualnie zaplanowanych.

 

 

Byliśmy pierwsi

Jesteśmy firmą, która zapoczątkowała ekologiczną turystykę melexami we Wrocławiu

Działamy na rynku od 01.05.2007

    Jerzy Cegiełka  +48 605 674 592
    Krzysztof Cegiełka +48 663 222 660
   

 biuro@ekotur.wroclaw.pl